CHŘIPKA BALíČEK

MSH-CHRIPKA-1

Akční balíček bylinek a vitamínů proti chřipce, rýmě a nachlazení a k celkovému posílení organizmu v zimním období! Lze užívat i preventivně, jako ochranu proti onemocnění!

50g
 balení Uña de Gato obsahuje 10
 DDD
70g balení Chuchuhuasi obsahuje 10 DDD
50g balení Muña Muña obsahuje 10 DDD
200ml balení extraktu Camu Camu obsahuje 7 DDD

Minimální trvanlivost: 25-09-2018

Zemědělská produkce: Peru (mimo EU)

Více informací

NEJNIŽŠÍ CENA V ČR!

349 Kč

V období zvýšeného výskytu chřipek, nachlazení, rýmy a dalších zdravotních problémů způsobených velkými výkyvy počasí, vám nabízíme místo klasických farmaceutických chemikálií, soubor přírodních produktů, které vás před onemocněním ochrání a v případě, že již nemocní jste, tak vás šetrně vyléčí.

Akční balíček obsahuje následující byliny:

UÑA DE GATO (Vilcacora, Kočičí dráp)

Uncaria tomentosa, 
v českém překladu "Kočičí dráp" (anglicky „Cat´s claw“) je „královnou" mezi peruánskými bylinami a jednou z hlavních složek všech fytoterapeutických kúr. Je to popínavá rostlina – liána, dorůstající délky až 30 m a používá se zní hlavně vnitřní lýko a v poslední době i sušený list. Název byliny je odvozen od zahnutých trnů rostoucích na liáně, které svým vzhledem připomínají kočičí drápky. Pochází z amazonských oblastí Jižní Ameriky a v tradičním léčitelství domorodých kmenů je známá a užívaná již tisíce let. Dlouhodobé užívání vývaru zvyšuje imunitu organizmu až o 60%, působí jako prevence proti nádorovým onemocněním a většině typů rakoviny. Je to zároveň silný antioxidant, je tedy vhodné její užívání při různých dietách a snižování nadváhy. Mezi další pozitivní účinky patří udržování zdraví kloubů a kostry celkově. Především starší lidé nebo lidé přetěžující své klouby, by měly užívat pravidelně Vilcacoru jako doplněk stravy.

CHUCHUHUASI

Maytenus macrocarpa
je velký strom s vertikálními větvemi dorůstající až do výšky 30 metrů. Listy jsou kožovité, podlouhle kopinaté či eliptické a zašpičatělé o velikosti 10-20 cm. Květenství je úžlabní s drobnými pětičetnými květy s kalichem bělavé barvy. Plody jsou ve tvaru oválné tobolky a semena podlouhlá s bílými proužky. V Peru roste v celé amazonské pánvi, zejména v regionech Loreto a Ucayali. V domorodém léčitelství se užívá zejména kůra a na některé potíže také kořeny. Je to velmi silné afrodisiakum, analgetikum a působí velmi účinně proti artritidě, revmatismu a celkovým problémům s klouby a pohybovým aparátem! Celkově posiluje organizmus a jeho imunitu.

MUÑA MUÑA

Minthostachys setosa
je keř dorůstající až do výšky 1 metru a nejčastěji jej můžeme objevit na suchých kamenitých stráních peruánských And ve výškách od 2700 do 3400 m.n. Má bílé květy, složené v hustá květenství a listy, oválného tvaru, jsou velmi aromatické. Je velmi podobná evropskému Oregánu a charakteristická svojí mentolovou chutí. Zejména se používá při léčení chřipky, nachlazení, problémech s dýchacím ústrojím a při horečnatých stavech. Ale také při nádorových onemocněních a očistě organizmu od plísní. Má analgetické a antiseptické účinky.

Tekutý extrakt z dužiny plodů CAMU CAMU

Myrcarioa dubia je kulatý plod Myrciaria dubia o průměru 2 až 3 cm, světle zelené až tmavě červené barvy podle aktuální zralosti, původem z deštných pralesů jihoamerické Amazonie. Roste na keři dorůstajícím až 3 metrů v záplavových oblastech na březích řek. Vyznačuje se nejvyšším obsahem vitaminu C ze všech známých plodů na světě a díky tomu je také velmi účinným antioxidantem, který pomáhá při hubnutí,  zvyšuje odolnost organizmu, odstraňuje únavu a snižuje stres. Zároveň obsahuje celou řadu dalších důležitých vitamínů, minerálů a vysoké množství aminokyselin, které napomáhají rychlé regeneraci buněk a výrazně zpomalují procesy stárnutí. Má celou řadu dalších pozitivních účinků na lidský organizmus, tedy patří do tzv. skupiny superpotravin a je vhodný k užívání pro všechny věkové skupiny.

Doporučené dávkování:

V případě užití jako prevence proti onemocnění dávkujte následovně:

3,5 g prášku z lýka liány Uña de Gato
5 g drtě z kůry Chuchuhuasi
5 g řezané byliny Muña Muña
15 ml tekutého extraktu z Camu Camu

V případě již probíhající nemoci dávkujte následovně

5 g prášku z lýka liány Uña de Gato
7 g drtě z kůry Chuchuhuasi
5 g řezané byliny Muña Muña
30 ml tekutého extraktu z Camu Camu

Způsob přípravy:

Tekutý extrakt z Camu Camu při preventivním užívání konzumujte ihned po probuzení na lačný žaludek v množství 15 ml denně. V případě již probíhajícé nemoci užívejte druhou dávku opět na lačný žaludek těsně před spaním nebo minimálně 30 minut po posledním jídle. Lze rozmíchat ve vodě nebo jiném vlažném nápoji.

Příprava byliného nápoje:

  • Nejdříve první den ráno nebo večer (podle toho kdy si směs budete připravovat) zvolené dávky mletého lýka z Uňa de Gato a drcené kůry z Chuchuhuasi namočit do 250 ml vlažné vody a pod pokličkou nechat 24 hodin vyluhovat za studena.
  • Druhý den ráno nebo večer výluh slít zvlášť přes sítko do jiné aspoň litrové nádoby.
  • Vyluhované kůry ze skleničky a sítka vložit do hrnce s 750 ml horké vody (může se uvařit v rychlovarné konvici).
  • Přidat zvolenou dávku řezané byliny Muña Muña.
  • Přivést k varu a na mírném ohni povařit cca 25-30 minut.
  • Nechat v hrnci vychladnout (lze dát i do lednice chladit) a poté slít do nádoby ve které je ten 24 hodinový výluh z kůr.
  • Promíchat a budete mít k dispozici cca 1000 ml léčivé směsi.
  • Lze případně dosladit tuhou třtinovou šťávou Chancaca, která působí taktéž blahodárně proti nachlazení a chřipce. VÍCE SMĚS NEŘEDIT!
  • Pít celý den průběžně nebo v několika dávkách k hlavním jídlům.

Složení:

100% prášek z mletého vnitřního lýka liány Uña de Gato (Uncaria tomentosa).
100% drcená kůra stromu Chuchuhuasi (Maytenus macrocarpa).
100% řezaná bylina Muña Muña (Minthostachys setosa) 
100% extrakt z vypeckované dužiny plodu Camu Camu (Myrcaria dubia).

Všechny důležité živiny jsou zachovány v nejvyšším možném množství a kvalitě. RAW produkty!

Skladování:

Skladujte v originálním balení v suchu a chladu do teploty 25°C a mimo dosah dětí. Tekutý extrakt z Camu Camu skladujte po otevření v lednici.

Upozornění:

Před použitím tekutého extraku dobře protřepat obsah balení! Extrakt i byliny jsou doplňky stravy a nemají schválené léčivé účinky, nejedná se o léky. Produkty neobsahuje žádná umělá barviva, ochucovadla ani konzervační látky. Není určeno jako náhrada pestré stravy, dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Produkty nemají doložené alergenní účinky. 

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

CHŘIPKA BALíČEK

CHŘIPKA BALíČEK

Akční balíček bylinek a vitamínů proti chřipce, rýmě a nachlazení a k celkovému posílení organizmu v zimním období! Lze užívat i preventivně, jako ochranu proti onemocnění!

50g
 balení Uña de Gato obsahuje 10
 DDD
70g balení Chuchuhuasi obsahuje 10 DDD
50g balení Muña Muña obsahuje 10 DDD
200ml balení extraktu Camu Camu obsahuje 7 DDD

Minimální trvanlivost: 25-09-2018

Zemědělská produkce: Peru (mimo EU)

Napsat recenzi