GRAVIOLA

GRAVIOLA (GUANABANA) - RAW řezaný list

Botanický název Gravioly: Annona muricata

Graviola se v tradičním peruánském léčitelství užívaná jako osvědčený zabiják rakovin všech typů, včetně zhoubných nádorů a novotvarů a účinné antidepresivum, antispasmodikum, hypotensivum a sedativum.

50g balení obsahuje 10 základních denních dávek
150g balení obsahuje 30 základních denních dávek

Zemědělská produkce: Peru (mimo EU)

Více informací

 • 50 g
 • 150g

97 Kč

GRAVIOLA - GUANABANA (Annona muricata) - RAW řezaný sušený list.

Annona muricata, známá také pod komerčním názvem GRAVIOLA, je strom dorůstající až do výšky 8 m. Roste v tropických oblastech Jižní Ameriky a plodí velké ostnaté a velmi chutné ovoce, které lze přímo konzumovat nebo z něj vyrábět řadu potravinových derivátů. V domorodém léčitelství jsou po tisíciletí užívány všechny její složky – kůra, listy, plody, semena i kořeny. Odvar z listů se užívá zejména pro své velmi silné protinádorové účinky na různé typy rakovinových buněk, aniž by při tom škodil organizmu nebo poškozoval buňky zdravé! Dále se užívá jako antidepresivum, antispasmodikum, hypotensivum a sedativum.

V tradičním přírodním léčitelství původních peruánských domorodých národů se Graviola užívá při:

 • astmatu
 • arteriální hypertenzi
 • cukrovce
 • depresi
 • horečce
 • chřipce
 • jaterních nemocích a ochraně jater
 • kašli
 • křečích
 • neurocirkulační astenii
 • nádorech a novotvarech
 • rakovině všech možných typů
 • rozrušení jako sedativum a nervové sedativum
 • potížích s ledvinami
 • potížích s trávením
 • proti střevním parazitům
 • srdeční arytmii a pro snížení srdeční frekvence
 • vysokém krevním tlaku
 • zánětech sliznicových membrán (kataru)

Graviola - Základní fytoterapeutické vlastnosti:

Antidepresivní, antimikrobiální, antikonvulsní, antiparazitický, antispasmodický, antivirový, hypotensivní, kardiodepresivní, protinádorový, protirakovinový, sedativní, vasodilatační. Snižuje horečku, stimuluje dobré zažívání, vypuzuje hlísty.

Graviola - Fytochemické složení:

Annocatalin, annohexocin, annomonicin, annomontacin, annomuricatin A, B, annomuricin A až E, annomutacin, annonacin, annonacinon, annopentocin A až C, cis-annonacin, cis-corossolon, dohhexocin, epomuricenin A, B, gigantetrocin, gigantetrocin A, B, gigantetrocinon, gigantetronenin, goniothalamicin, iso-annonacin, javoricin, montanacin, montecristin, muracin A až G, muricapentocin, muricatalicin, muricatalin, muricatenol, muricatetrocin A, B, muricatin D, muricatocin A až C, muricin H, muricin I, muricoreacin, murihexocin 3, murihexocin A až C, murihexol, murisolin, robustocin, rolliniastatin 1, 2, saba-delin, solamin, uvariamicin I, IV, xylomaticin.

Graviola - Doporučené dávkování:

7-15 g listů Graviola denně dle závažnosti zdravotních potíží, děti poloviční dávku. Aby se blahodárné účinky výrobku z listů Graviola projevily v plné síle, užívejte vždy po 28 dní, poté na 28 dní vysaďte a následně kúru zopakujte.

50g balení listů Graviola obsahuje 30 základních DDD pro zdravou dospělou osobu k preventivnímu užívání.
150g balení listů Graviola obsahuje 30 základních denních dávek pro zdravou dospělou osobu k preventivnímu užívání.

Listy Graviola lze užívat i preventivně bez zřejmých příznaků výše uvedených potíží pro očistu organizmu. V tomto případě doporučujeme užívat denně ve výše uvedeném cyklu macerát + odvar z 5 g byliny.

Graviola - Způsob použití:

Zvolenou dávku listů Graviola (dle závažnosti zdravotních potíží), vložit do hrnce s 1 litrem vody, přivést k varu a na mírném ohni vařit 20-30 minut, poté scedit a případně rozředit dle aktuální osobní denní spotřeby tekutin. Lze dochutit surovým cukrem CHANCACA. Popíjet průběžně celý den nebo ve třech až čtyřech rovnoměrných dávkách k hlavním jídlům. Vyšší vytěžení prospěšných látek z byliny dosáhnete před vyvařením byliny její macerací. Doporučenou dávku byliny namočit v 250ml hrnečku vlažné vody a nechat přiklopenou vyluhovat přes noc (cca 12 hodin). Potom macerát scedit a vymacerovanou bylinu povařit výše popsaným způsobem. Po vychladnutí vývaru, smíchat obě tekutiny do jednoho nápoje.

Pro vyznavače RAW kultury – vitariány, doporučujeme přípravu nálevu z listů Graviola zalitím zvolené denní dávky byliny vodou teplou maximálně 42° C na dobu 15-20 minut.

Graviola - Kontraindikace a vedlejší účinky:

Produkt může zesílit účinek antidepresiv, antihypertensiv a kardiodepresiv nebo interferovat s MAO-inhibitory. Velké dávky mohou způsobit nauzeu nebo zvracení. V takovém případě snižte dávkování nebo léčebnou kůru na čas přerušte.

Složení výrobku Graviola:

100% řezaný list stromu Guanabana (Annona muricata). RAW produkt!
Všechny důležité živiny jsou zachovány v nejvyšším možném množství a kvalitě.

Skladování výrobku Graviola:

Skladujte uzavřené v originálním obalu v temnu a suchu při teplotě do 25° C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Výrobek z listů Graviola je doplněk stravy, který nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Listy Graviola neobsahují žádná umělá barviva, ochucovadla ani konzervační látky. Nepodávejte dětem do 3 let a těhotným ženám.

Nepřekračujte doporučené dávkování! Užívejte bez přestávky maximálně 30 dní!

Výrobek z listů Graviola nemá doložené alergenní účinky.
No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

GRAVIOLA

GRAVIOLA

GRAVIOLA (GUANABANA) - RAW řezaný list

Botanický název Gravioly: Annona muricata

Graviola se v tradičním peruánském léčitelství užívaná jako osvědčený zabiják rakovin všech typů, včetně zhoubných nádorů a novotvarů a účinné antidepresivum, antispasmodikum, hypotensivum a sedativum.

50g balení obsahuje 10 základních denních dávek
150g balení obsahuje 30 základních denních dávek

Zemědělská produkce: Peru (mimo EU)

Napsat recenzi